šipka Vnější strojní omítky

Vnější strojní omítky

point Maxit ip 14 L

Maxit ip 14 L je vodoodpudivá suchá malta skupiny malt P II dle DIN 18550 na bázi cementu, vápna, vybraných písků, minerálních lehčiv a přísad ke zlepšení vlastností při zpracování.


Použití: Používá se jako speciální vnější omítka na sokly a sklepní stěny vyzděné z tvárnic nižších pevností (Porotherm, Hebel, Liapor apod.). Ve vnějších i vnitřních prostorech se používá jako jádrová omítka nebo jako hotová jednovrstvá omítka určená k nátěru.

point Maxit ip 18 E

Maxit ip 18 E je vodoodpudivá lehčená podkladní omítka skupiny malt P II dle DIN 18550, část 4, na bázi vápna, cementu, přírodního písku a lehkých organických přísad (EPS). Obsahuje přísady ke zlepžení vlastností při zpracování.


Použití: Používá se jako vnější i vnitřní omítka, jako lehčená podkladní omítka s omezeným pnutím na všechny obvyklé podklady, zvláště na tepelně izolační zdivo.

point Maxit ip 20

Maxit ip 20 je suchá malta skupiny malt P II dle DIN 18550 na bázi vápna, cementu, tříděného písku a přísad ke zlepšení vlastností při zpracování.


Použití: Používá se jako vnější i vnitřní omítka na fasády, do vlhkých prostor a na plochy se zvýšenými mechanickými nároky.


2010 © Copyright by STABO, All rights reserved. Developed by www.WML.cz