šipka Vnitřní strojní omítky

Vnitřní strojní omítky

Kvalita - použití moderních materiálů včetně ochranných rohových a dilatačních okenních lišt


Čistota - zakrytí oken a neomítaných ploch, materiál v sile


Rychlost - vysoká produktivita práce

point Maxit ip 18 E

Maxit ip 18 E je vodoodpudivá lehčená podkladní omítka skupiny malt P II dle DIN 18550, část 4, na bázi vápna, cementu, přírodního písku a lehkých organických přísad (EPS). Obsahuje přísady ke zlepšení vlastností při zpracování.


Použití: Používá se jako vnější i vnitřní omítka, jako lehčená podkladní omítka s omezeným pnutím na všechny obvyklé podklady, zvláště na tepelně izolační zdivo.

point Maxit ip 20

Maxit ip 20 je suchá malta skupiny malt P II dle DIN 18550 na bázi vápna, cementu, tříděného písku a přísad ke zlepšení vlastností při zpracování.


Použití: Používá se jako vnější i vnitřní omítka na fasády, do vlhkých prostor a na plochy se zvýšenými mechanickými nároky.

point Maxit ip 23

Maxit ip 23 je vápenosádrová strojní omítka skupiny malt P IVd dle DIN 18550 pro vnitřní omítky na stropy a stěny. Skládá se z pálené sádry, bílého vápenného hydrátu, jemných písků a přísad pro zlepšení vlastností při zpracování.


Použití: Jednovrstvá omítka s povrchem vyhlazeným plstí na stropy a stěny. Je vhodná do všech vnitřních prostor s výjimkou vlhkých prostor. Lze ji ale použít do kuchyní a koupelen v domácnostech dle DIN 18550.


2010 © Copyright by STABO, All rights reserved. Developed by www.WML.cz